Skip to main content

Regioteam PEC Zwolle meiden

Afgelopen vrijdag, 8 mei, hadden de meiden van het PEC Zwolle Regioteam Veluwe & Omstreken een gastrol bij de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie wedstrijd PEC Zwolle – HERA United. Van WZC Wapenveld zitten Anna Vinke, Fenna Hoogeveen , Lizz Fiks en Noré van der Stege bij dit regioteam. De avond was een groot succes en, vanwege de 3-2 overwinning van PEC Zwolle, werd het ook feestelijk afgesloten!

Line-up

De speelsters van de MO13 mochten mee het veld op om de line-up te vormen, bij deze laatste thuiswedstrijd van PEC Zwolle. Een speciale ervaring in een stadion vol mensen, de camera’s op je gericht en de confetti over je heen geschoten!

Over de regioteams

Het doel van de regioteams om de talenten uit de regio extra uitdaging te geven, in de vorm van extra trainingen en wedstrijden. Op deze manier kunnen meiden én bij hun eigen club en team blijven spelen, terwijl ze ook de kans krijgen zich verder te ontwikkelen. Het zijn de clubs zelf die talenten kunnen aandragen.

Komend seizoen zullen er een MO14 en MO16 zijn én wordt er gestart met een MO12.

Over de stichting

De missie van Stichting PEC Zwolle Talentontwikkeling Meidenvoetbal Veluwe & Omstreken is om het meidenvoetbal in de breedste zin te ontwikkelen. We willen clubs ondersteunen door hun talenten te ontwikkelen, maar ook door ze van specifieke informatie over meidenvoetbal te voorzien. Denk hierbij over zaken als promotie en blessurepreventie.