Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Hattem 2   ESC 2
  8 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
SEH 2   DSV '61 3
  1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
VSCO '61 3   't Harde 2
  5 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
VIOS V. 2   ZAC 3
  3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Zwolsche Boys 3   Be Quick '28 3
  3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Hatto Heim 3   WZC Wapenveld 2
  0 - 9  
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
Hattem 2   Zwolsche Boys 3
  5 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
ESC 2   WZC Wapenveld 2
  0 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
't Harde 2   SEH 2
  5 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
ZAC 3   DSV '61 3
  2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
VIOS V. 2   Be Quick '28 3
  3 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
VSCO '61 3   Hatto Heim 3
  6 - 1  

Stand

1. WZC Wapenveld 2 8 22
2. DSV '61 3 8 17
3. VSCO '61 3 8 17
4. SEH 2 8 14
5. Zwolsche Boys 3 8 14
6. 't Harde 2 7 13
7. Hattem 2 8 10
8. VIOS V. 2 8 9
9. Be Quick '28 3 8 9
10. ZAC 3 7 6
11. ESC 2 8 1
12. Hatto Heim 3 8 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
SEH 2   VSCO '61 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
ESC 2   ZAC 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
WZC Wapenveld 2   't Harde 2
12 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
VIOS V. 2   Hattem 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
DSV '61 3   Be Quick '28 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
Hatto Heim 3   Zwolsche Boys 3
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
Hattem 2   SEH 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
ESC 2   Zwolsche Boys 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
ZAC 3   Hatto Heim 3
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
't Harde 2   DSV '61 3
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
Be Quick '28 3   WZC Wapenveld 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
VSCO '61 3   VIOS V. 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
Zwolsche Boys 3   't Harde 2
10 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
SEH 2   ZAC 3
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
VIOS V. 2   ESC 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
VSCO '61 3   Hattem 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
DSV '61 3   WZC Wapenveld 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
Hatto Heim 3   Be Quick '28 3
15 : 00 uur

WZC 2.jpg


WZC_2.jpg


wzc dijkslag-6699.jpg

Trainer: Erik van Dijk
Leider: Cor Regterschot
Verzorgster: vacant
Tenue:
Bouwbedrijf van Laar - Zwerus
Trainingspakkensponsor:
Skeelerhuus.nl en ABC Hekwerk Oost
Tassensponsor: 
Dijkslag Dakwerken


Trainingsavond: Dinsdag en Donderdag: 19.15 - 20.45

E.S.C. 2 - W.Z.C. 2 0 - 6

Ut tweeduh speelt deze middag tegen ESC 2 in het vestingstadje Elburg. De Elburgers hebben de afgelopen weken al de nodige klapp…

16.nov..2019|Lees Meer

Verslag WZC 2 - ZAC 3 2 - 0

Najaarszonnetje, straf windje en een groene mat, ut tweeduh speelt deze middag tegen de wapendragers van ZAC 3. Het zal geen h…

26.okt..2019|Lees Meer

Vrijwilligersplan sv WZC

Zoals veel andere (voetbal)verenigingen ervaart W.Z.C. Wapenveld dat het geen vanzelfsprekendheid meer is om als lid een vrijwil…

21.okt..2019|Lees Meer

Verslag VSCO 3 - WZC 2 2-2

De padden tegen de kanaries, op de dag na dierendag. Ut tweeduh speelt deze middag de kraker tegen medekoploper VSCO 3 op spotpa…

06.okt..2019|Lees Meer
Alle sponsoren