gemaakt op : 17 oktober 2019

Vrouwen 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
22-02-2020
DSV '61 VR2   Hulshorst VR1
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
22-02-2020
Batavia '90 VR1   EFC '58 VR1
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
29-02-2020
Swift '64 VR2   Unicum VR1
11 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
29-02-2020
Lelystad '67 VR1   Batavia '90 VR1
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-03-2020
Rood-Wit '58 VR1   WZC Wapenveld VR1
10 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-03-2020
Prins Bernhard VR1   Batavia '90 VR1
10 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-03-2020
EFC '58 VR1   Swift '64 VR2
11 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-03-2020
Lelystad '67 VR1   Hulshorst VR1
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-03-2020
Unicum VR1   DSV '61 VR2
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-03-2020
Elspeet VR1   Zeewolde VR1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-03-2020
Rood-Wit '58 VR1   Elspeet VR1
10 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-03-2020
Batavia '90 VR1   Hulshorst VR1
11 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-03-2020
WZC Wapenveld VR1   EFC '58 VR1
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-03-2020
DSV '61 VR2   Lelystad '67 VR1
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
14-03-2020
Zeewolde VR1   Unicum VR1
13 : 30 uur
Wedstrijddag Maandag
16-03-2020
Lelystad '67 VR1   WZC Wapenveld VR1
20 : 30 uur

Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
08-02-2020
Rood-Wit '58 VR1   Batavia '90 VR1
  6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
08-02-2020
Prins Bernhard VR1   DSV '61 VR2
  6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
08-02-2020
Unicum VR1   WZC Wapenveld VR1
  6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
08-02-2020
Elspeet VR1   Hulshorst VR1
  0 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
08-02-2020
Zeewolde VR1   Swift '64 VR2
  4 - 3  
Wedstrijddag Woensdag
12-02-2020
Lelystad '67 VR1   Prins Bernhard VR1
  2 - 9  
Wedstrijddag Zaterdag
15-02-2020
Hulshorst VR1   Prins Bernhard VR1
  0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
15-02-2020
Batavia '90 VR1   Lelystad '67 VR1
  1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
15-02-2020
Zeewolde VR1   Rood-Wit '58 VR1
  3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
15-02-2020
DSV '61 VR2   EFC '58 VR1
  5 - 1  

Stand

1. Prins Bernhard VR1 13 39
2. Unicum VR1 12 36
3. Hulshorst VR1 13 25
4. DSV '61 VR2 12 22
5. Zeewolde VR1 14 22
6. EFC '58 VR1 12 18
7. Swift '64 VR2 13 18
8. Rood-Wit '58 VR1 14 16
9. WZC Wapenveld VR1 11 8
10. Lelystad '67 VR1 11 7
11. Elspeet VR1 13 7
12. Batavia '90 VR1 12 3

Vrouwen 1.jpg

Trainer: Johan Hensums
Ass. trainer:
Leiders: Erik stapper
Verzorgster: Alie van de Wal
Tenue:
Visser Nederland


Trainingsavond: Maandag en Woensdag: 19.30 - 20.30