gemaakt op : 06 februari 2019

Vrijwilligersplan WZC Wapenveld update!!

th.jpg

In de ledenvergadering van november 2017 is het vrijwilligersplan vastgesteld. Dit plan is opgesteld omdat het steeds lastiger wordt om alle functies en taken binnen onze vereniging te voorzien van vrijwilligers.

Een voetbalclub zoals WZC Wapenveld valt of staat met een goede en brede groep van vrijwilligers. Zo heb je mensen nodig die training geven, scheids- of assistent scheidsrechter zijn, helpen schoonmaken, lijnen trekken, klusjes doen, kantinedienst draaien, administratie bijhouden etc.. WZC heeft al een fantastische groep vrijwilligers die zich wekelijks inzetten voor de club, maar meer handen maken licht werk.

Binnenkort ontvangen alle spelende leden en/of ouders van spelende leden een brief met uitgebreide uitleg over het vrijwilligersplan en een oproep om u in te schrijven voor het uitoefenen van een taak of functie binnen onze vereniging.

Klik hier voor de brief

Klik hier voor de opgave