Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
WZC Wapenveld 1   Hattem 1
  2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
BAS 1   DSV '61 1
  1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
Reaal Dronten 1   ESC 1
  1 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
Olympia'28 1   Zwolsche Boys 1
  2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
Hatto Heim 1   VEVO 1
  1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
Swift '64 1   Oene 1
  1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
ZAC 1   SC Rouveen 1
  2 - 0  

STAND

1. Swift '64 1 15 29
2. BAS 1 14 28
3. Oene 1 14 27
4. ESC 1 14 27
5. Hattem 1 14 26
6. Hatto Heim 1 15 25
7. Olympia'28 1 14 24
8. Zwolsche Boys 1 14 22
9. DSV '61 1 14 19
10. ZAC 1 15 19
11. WZC Wapenveld 1 15 14
12. VEVO 1 14 10
13. SC Rouveen 1 14 8
14. Reaal Dronten 1 14 2

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
Hattem 1   ESC 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
VEVO 1   Zwolsche Boys 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
BAS 1   Olympia'28 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
DSV '61 1   Oene 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
Reaal Dronten 1   SC Rouveen 1
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
SC Rouveen 1   WZC Wapenveld 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
ESC 1   Hatto Heim 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Hattem 1   BAS 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Zwolsche Boys 1   Swift '64 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
VEVO 1   Olympia'28 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Oene 1   Reaal Dronten 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
DSV '61 1   ZAC 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
DSV '61 1   WZC Wapenveld 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
ESC 1   Olympia'28 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Hattem 1   SC Rouveen 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Zwolsche Boys 1   ZAC 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
VEVO 1   BAS 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Oene 1   Hatto Heim 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Swift '64 1   Reaal Dronten 1
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
Olympia'28 1   Oene 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
SC Rouveen 1   DSV '61 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
WZC Wapenveld 1   VEVO 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
BAS 1   Swift '64 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
Reaal Dronten 1   Hattem 1
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
Hatto Heim 1   Zwolsche Boys 1
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
ZAC 1   ESC 1
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
ESC 1   WZC Wapenveld 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Hattem 1   Olympia'28 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Zwolsche Boys 1   SC Rouveen 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
VEVO 1   DSV '61 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Oene 1   BAS 1
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Reaal Dronten 1   ZAC 1
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Swift '64 1   Hatto Heim 1
15 : 00 uur

WZC - Hattem

Bij een derby komen ook vele fotograven op af. Henri van der Beek maakte deze reportage en in de link hieronder de foto's van

19.feb..2018|Lees Meer

Verslag WZC - Hattem 2-3

De wedstrijdbal aangeboden door Restaurant ‘t Spookhuys werd om 14.30 uur in beweging gebracht na het eerste fluitsignaal van sc…

17.feb..2018|Lees Meer
Alle sponsoren