Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
KHC 2   Nunspeet 3
  5 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
WZC Wapenveld 2   Nieuwleusen SV 2
  1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
Zwolsche Boys 3   Hattem 2
  2 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
Berkum 5   WVF 3
  1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
DSV '61 3   Hatto Heim 3
  3 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
17-02-2018
ZAC 4   ESC 2
  3 - 0  

Stand

1. KHC 2 11 28
2. Berkum 5 11 21
3. ESC 2 11 20
4. DSV '61 3 12 20
5. Nieuwleusen SV 2 11 18
6. WZC Wapenveld 2 11 18
7. WVF 3 11 17
8. Hattem 2 11 16
9. Nunspeet 3 11 12
10. ZAC 4 11 11
11. Hatto Heim 3 11 6
12. Zwolsche Boys 3 12 3

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
KHC 2   Nieuwleusen SV 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
Hattem 2   ESC 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
WZC Wapenveld 2   ZAC 4
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
Berkum 5   Hatto Heim 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-02-2018
WVF 3   Nunspeet 3
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Hattem 2   Berkum 5
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
ESC 2   KHC 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Nieuwleusen SV 2   Zwolsche Boys 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
WVF 3   WZC Wapenveld 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Nunspeet 3   DSV '61 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-03-2018
Hatto Heim 3   ZAC 4
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Hattem 2   WZC Wapenveld 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
ESC 2   Berkum 5
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Nieuwleusen SV 2   WVF 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Nunspeet 3   Zwolsche Boys 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
ZAC 4   DSV '61 3
14 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-03-2018
Hatto Heim 3   KHC 2
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
KHC 2   ZAC 4
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
WZC Wapenveld 2   Nunspeet 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
Berkum 5   Nieuwleusen SV 2
12 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
DSV '61 3   ESC 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
Zwolsche Boys 3   Hatto Heim 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-03-2018
WVF 3   Hattem 2
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
ESC 2   WVF 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
KHC 2   Zwolsche Boys 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
DSV '61 3   WZC Wapenveld 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Nunspeet 3   Nieuwleusen SV 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
ZAC 4   Berkum 5
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-03-2018
Hatto Heim 3   Hattem 2
15 : 00 uur

_MG_2047.jpg


WZC_2.jpg


wzc dijkslag-6699.jpg

Trainer: Erik van Dijk
Ass. trainer:
Leiders: Cor Regterschot
Verzorgster: Alie van de Wal
Tenue:
Bouwbedrijf van Laar - Zwerus
Trainingspakkensponsor:
Skeelerhuus.nl en ABC Hekwerk Oost
Tassensponsor: 
Dijkslag Dakwerken


Trainingsavond: Dinsdag en Donderdag: 19.15 - 20.45

WZC 2 - Berkum 5 5-2

Ut tweeduh speelt deze middag tegen runnerup Berkum 5. Een team met de nodige routine en ouwe rakkers. De afgelopen week heeft c…

11.nov..2017|Lees Meer

WZC 2 - Hattem 2 4-2

Ut tweeduh speelt deze middag tegen de buren van de vv Hattem en behaald een regelmatige overwinning.

04.nov..2017|Lees Meer

Nunspeet 3 - W.Z.C. 2 1 - 3

Op sportpark “de Wiltsangh” speelt ut theeduh tegen Nunspeet 3. Het wordt een ouderwets spannend voetbalgevecht op het oude ver…

29.okt..2017|Lees Meer

W.Z.C. 2 - WVF 3 3 - 3

Een stralende zonnige middag op Monnikenbos. De merels zingen het hoogste lied en de toeschouwers genieten van een voorjaars-zon…

15.okt..2017|Lees Meer

Nieuwleusen 2 - WZC 2 3-1

Ut tweeduh speelt deze middag tegen de oranjehemden van de SV Nieuwleusen in Nieuwleusen. Vooraf worden wij op sportpark Monni…

08.okt..2017|Lees Meer
Alle sponsoren