Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
ESC 2   ZAC 4
  0 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Hattem 2   Zwolsche Boys 3
  2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Nunspeet 3   KHC 2
  5 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Nieuwleusen SV 2   WZC Wapenveld 2
  3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
WVF 3   Berkum 5
  2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Hatto Heim 3   DSV '61 3
  3 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
KHC 2   ESC 2
  3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
WZC Wapenveld 2   WVF 3
  3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
ZAC 4   Hatto Heim 3
  3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Berkum 5   Hattem 2
  6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Zwolsche Boys 3   Nieuwleusen SV 2
  0 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
DSV '61 3   Nunspeet 3
  5 - 0  

Stand

1. Nieuwleusen SV 2 4 9
2. DSV '61 3 4 9
3. Berkum 5 4 7
4. WZC Wapenveld 2 4 7
5. ESC 2 4 7
6. ZAC 4 4 7
7. KHC 2 4 7
8. WVF 3 4 6
9. Hattem 2 4 6
10. Nunspeet 3 4 3
11. Hatto Heim 3 4 0
12. Zwolsche Boys 3 4 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Hattem 2   WVF 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
ESC 2   DSV '61 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
ZAC 4   KHC 2
14 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Nunspeet 3   WZC Wapenveld 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Nieuwleusen SV 2   Berkum 5
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Hatto Heim 3   Zwolsche Boys 3
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
WZC Wapenveld 2   Hattem 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
KHC 2   Hatto Heim 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Berkum 5   ESC 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
DSV '61 3   ZAC 4
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Zwolsche Boys 3   Nunspeet 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
WVF 3   Nieuwleusen SV 2
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
WZC Wapenveld 2   Berkum 5
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Hattem 2   KHC 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Zwolsche Boys 3   ESC 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Nieuwleusen SV 2   DSV '61 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
WVF 3   ZAC 4
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Hatto Heim 3   Nunspeet 3
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
KHC 2   WZC Wapenveld 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
ESC 2   Hatto Heim 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Nunspeet 3   Hattem 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
DSV '61 3   WVF 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Berkum 5   Zwolsche Boys 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
ZAC 4   Nieuwleusen SV 2
16 : 15 uur

_MG_2047.jpg


WZC_2.jpg


wzc 2 dijkslag (1).JPG

Trainer: Erik van Dijk
Ass. trainer:
Leiders: Cor Regterschot
Verzorgster: Alie van de Wal
Tenue:
Bouwbedrijf van Laar - Zwerus
Trainingspakkensponsor:
Skeelerhuus.nl en ABC Hekwerk Oost
Tassensponsor: 
Dijkslag Dakwerken


Trainingsavond: Dinsdag en Donderdag: 19.15 - 20.45

Hallo sportvrienden

WEEK VAN DE SCHEIDSRECHTER: 1 t/m 9 oktober staan alle wedstrijden ook in het teken van de scheidsrechter. Je staat er missch…

30.sep..2016|Lees Meer

WZC 2 - Nieuwleusen 3 4-2

Ut tweede speelt deze middag tegen de oranjehemden van sv Nieuwleusen 3. Wij hebben nog iets recht te zetten na het debacle in H…

24.sep..2016|Lees Meer

SEH 2 - WZC 2 1-4

Ut tweede speelt deze middag de gemeentelijke derby tegen het tweede team van SEH. Tropische temperaturen en een kunstgrasmat di…

10.sep..2016|Lees Meer
Alle sponsoren