Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Nieuwleusen SV JO19-2   Noord Veluwe Boys JO19-1
  0 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
WZC Wapenveld JO19-1   Hattem JO19-1
  4 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
ESC JO19-2   Go Ahead Kampen JO19-2
  1 - 8  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
asv Dronten JO19-3   Unicum JO19-2
  12 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
IJVV JO19-2   Nunspeet JO19-2
  6 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
07-10-2017
Berkum JO19-3   SVI JO19-4
  7 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Noord Veluwe Boys JO19-1   Berkum JO19-3
  1 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Go Ahead Kampen JO19-2   asv Dronten JO19-3
  1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Hattem JO19-1   Nieuwleusen SV JO19-2
  2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
SVI JO19-4   WZC Wapenveld JO19-1
  3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Unicum JO19-2   IJVV JO19-2
  2 - 8  
Wedstrijddag Zaterdag
14-10-2017
Nunspeet JO19-2   ESC JO19-2
  2 - 2  

STAND 2017/2018

1. Berkum JO19-3 4 12
2. asv Dronten JO19-3 4 12
3. IJVV JO19-2 4 12
4. Hattem JO19-1 4 6
5. Nieuwleusen SV JO19-2 4 4
6. Nunspeet JO19-2 4 4
7. Unicum JO19-2 4 4
8. Go Ahead Kampen JO19-2 3 3
9. SVI JO19-4 4 3
10. Noord Veluwe Boys JO19-1 4 2
11. ESC JO19-2 4 2
12. WZC Wapenveld JO19-1 3 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
21-10-2017
WZC Wapenveld JO19-1   Go Ahead Kampen JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Nieuwleusen SV JO19-2   Go Ahead K. JO19-2
10 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
IJVV JO19-2   asv Dronten JO19-3
11 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
ESC JO19-2   Unicum JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
WZC Wapenveld JO19-1   Nunspeet JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
Berkum JO19-3   Hattem JO19-1
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-10-2017
SVI JO19-4   Noord Veluwe Boys JO19-1
13 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Noord Veluwe Boys JO19-1   WZC Wapenveld JO19-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
asv Dronten JO19-3   ESC JO19-2
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Go Ahead K. JO19-2   IJVV JO19-2
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Hattem JO19-1   SVI JO19-4
14 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Nunspeet JO19-2   Nieuwleusen SV JO19-2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
04-11-2017
Unicum JO19-2   Berkum JO19-3
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
WZC Wapenveld JO19-1   Nieuwleusen SV JO19-2
11 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
ESC JO19-2   Hattem JO19-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
IJVV JO19-2   Noord Veluwe Boys JO19-1
12 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
asv Dronten JO19-3   SVI JO19-4
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Go Ahead K. JO19-2   Unicum JO19-2
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Nunspeet JO19-2   Berkum JO19-3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Nieuwleusen SV JO19-2   IJVV JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Noord Veluwe Boys JO19-1   Go Ahead K. JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Berkum JO19-3   WZC Wapenveld JO19-1
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
SVI JO19-4   ESC JO19-2
13 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Hattem JO19-1   asv Dronten JO19-3
13 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Unicum JO19-2   Nunspeet JO19-2
14 : 30 uur

_MG_0291.jpg

Trainer: William van de Hoek
Leiders: Benny en Mariska Niemeyer
Tenue: VG Webrovi Heerde
Tassensponsor: Rabobank Noord Veluwe

Trainingsavond: Maandag en Woensdag 19.30 - 20.45

Alle sponsoren